Představení laseru Duetto MT

Nestátní zdravotnické zařízení RESO MB s.r.o.  jako první v republice zakoupilo od italské firmy Quanta System laser Duetto MT.

Laser je primárně určen k léčbě venektasií, česky metliček, které v současné době má na dolních končetinách kolem 30% žen a kosmeticky jim velmi vadí. Zatím co varixy neboli křečové žíly lze dnes novými operačnímu metodami velmi úspěšně řešit, a to s dokonalým kosmetickým efektem, metličky chirurgicky odstranit nelze.

Pokusy o jejich likvidaci sklerotisací, vysokofrekvenční elektrokoagulací a dalšími metodami jsou málo efektivní. Ani pokusy o jejich likvidaci laserem neměly uspokojivé výsledky. Až tento nový laser, vlastně dva lasery v jednom přístroji, Alexandritový a Nd:YAG, které jsou schopné vystřelit paprsek do postiženého místa současně  anebo s malým časovým zpožděním mají velmi dobrý efekt. Metoda díky chlazení léčeného místa není ani bolestivá, nevznikají žádné jizvy na kůži. Efekt je trvalý.

Od 1.1.2012 nabízíme tuto léčbu ženám postiženým tímto kosmetickým problémem. Vzhledem k tomu, že tento výkon zdravotní pojišťovny neplatí, je přímo hrazen klientem, ale částka za jedno ošetření by měla být v řádu několika stokorun podle rozsahu výkonu.

Co ještě přístroj umí?

Laser pochopitelně neslouží jen k likvidaci metliček, ale i depilaci na různých místech těla a to s vynikajícím  efektem, vyhlazení jemných vrásek obličeje, novotvorbě kolagenu, likvidaci malých cévních a jiných nepigmentových nádorků kůže, které ošetří bez jizvy. Při aplikaci na chirurgické jizvy zlepšuje jejich kosmetický efekt.

Pokud se zastavíte na naší ambulancí, můžete získat veškeré informace o nové léčebné metodě za použití laseru včetně ceníku, ev. můžete zavolat na tel. číslo +420 734 599 700  nebo informace získáte na našich webových stránkách www. reso-mb.cz a nebo z informačního letáku. Můžete také použít e-mail   sleglo@seznam.cz

Laser – ceník výkonů

Epilace:

 • horní ret – 600,- ( kontrola za 6 týdnů, při nutnosti opakování výkonu 200,- )
 • brada – 1800,- ( kontrola za 6 týdnů, při nutnosti opakování výkonu 700,- )
 • mezi obočím – 450,-  ( kontrola za 6 týdnů, při nutnosti opakování výkonu 100,- )
 • okolí bradavek – 1000,-  ( kontrola za 6 týdnů, při nutnosti opakování výkonu 350,- )
 • podpaží – 1500,-  ( kontrola za 6 týdnů, při nutnosti opakování výkonu 500,- )
 • podbřišek – 5000,-  ( kontrola za 6 týdnů, při nutnosti opakování výkonu 2000,- )
 • třísla – 1000,- ( kontrola za 6 týdnů, při nutnosti opakování výkonu 350,- )
 • lýtka – 2000,- ( kontrola za 6 týdnů, při nutnosti opakování výkonu 500,- )
 • stehna – 3000,-  ( kontrola za 6 týdnů, při nutnosti opakování výkonu 700,- )
 • ostatní smluvmě

Při aplikaci laserové terapie na ochlupení, lze eliminovat jen vlasový folikl v růstu, proto je nutné tuto terapii 1 -2 x opakovat.

 

Metličky / žilky :

 • 1 sezení 1500,- a následné 500,-

Při jednom sezení lze aplikovat laserovou terapii na metličky v průměru asi 10 cm2

Celková částka za jednu končetinu by neměla přesáhnout 5000,-

Depilace, nepigmentové nádory kůže, novotvorba kolagenu /jemné vrásky/ :

 • cena smluvně